Büroların Dikkatine !

İddaaBonus4.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:nayim2017 / live:.cid.4ef04f1baf5324e9
[email protected]

Büro Temsilcisi

BÜRO DESTEK
Mesajlar
28
Reaction score
8
Puanları
3
1593818533292.png

1. Bu promosyon ile sitemize davet ettiğiniz arkadaşınızın ilk yatırımının karşılığında %20 Arkadaş Freebeti hesabınıza tanımlanır. Bu promosyondan maksimum yararlanabileceğiniz Freebet miktarı 100 TL‘dir.
2. Davetiniz ile sitemize üye olan arkadaşınızın “Kullanıcı Adı, T.C. Kimlik Numarası, Cep Telefon Numarası ve E-posta Adresi” bilgilerini ‘Canlı Destek’ hattımıza bağlanarak bilgilendirmeniz gerekmektedir.
3. Almaya hak kazandığınız Freebetin çevrim şartı bulunmamaktadır. Bu promosyon ile çekim yapabileceğiniz miktar Freebetin maksimum 10 katı kadardır.
4. Davet ettiğiniz arkadaşınızın sitemize kayıt olduktan itibaren 24 saat içerisinde yatırım yapması gerekmektedir. Arkadaşınızın yatırım işlemi gerçekleştikten sonra 24 saat içerisinde bonus talebinde bulunmanız. Arkadaş getir bonusundan yararlanabilmek için en az 1 defa yatırımınız olmalıdır.

BONUS GENEL KURALLARI
1. Freebetinizin kullanım süresi 30 gündür, 30 gün içerisinde kullanılmayan Freebetler hesabınızdan silinir ve yeniden yükleme yapılamaz.
2. Aynı IP adresi, aynı adres bilgileri, aynı e-mail hesabı, aynı telefon numaraları vb. gibi aynı kişisel bilgileri paylaşan kullanıcılardan sadece biri bu promosyondan
faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aileye ait fertlerden sadece biri bu promosyondan faydalanabilir.
3. Bu bonus farklı bir bonus ile birleştirilemez. Bu promosyon için sitemizin “Genel Bonus Kuralları ve Şartları” geçerlidir.VOLVOBET GİRİŞ TIKLA
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst Alt