Büroların Dikkatine !

İddaaBonus4.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:nayim2017 / live:.cid.4ef04f1baf5324e9
[email protected]

PROMOSYON VENÜSBET Tombala Oyunları Venusbet'te %10 Nakit İade İle Daha Keyifli !

Büro Temsilcisi

BÜRO DESTEK
Mesajlar
52
Reaction score
4
Puanları
8
5db2aaab5d71b5ace97b15caefcee0872aaa53087e5d7.jpeg

Tombala Oyunları Venusbet'te %10 Nakit İade İle Daha Keyifli !
Tombala'da her kaybınıza özel anlık %10 Nakit Tombala İade ile oyunlarınıza devam edin. Üstelik Venusbet'te 5 Adet Kart Alana 1 Adet Kart Bizden Hediye. Kampanyaya katılmak için ekstra bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. Tombala oyunlarına giriş yapmanız kampanyaya katılmak için adım atmanız anlamına gelecek. Daha sonrasında bu alanda 5 kart satın aldıktan sonra seçtiğiniz 6’ncı kart bedava olacaktır. Kampanyada herhangi bir kısıtlama da bulunmuyor. 10 kart almanız durumunda 2 kart bedava kazanmış olacaksınız. Her 5 kartta bir bedava tombala kartınızı almayı unutmayın. Ayrıca kart ücretinde de herhangi bir kısıtlama yok. Bütçenize göre 5 kart satın aldıktan sonra aynı ücretli 6’ncı kartı elde etmiş oluyorsunuz.
Nakit İade Tutarı
%10
Kullanım Alanı
Tombala
Minimum Kayıp
₺20
Şartlar & Kurallar
  • Promosyon Venusbet Dünyası'nda ki tüm kullanıcılar için geçerlidir.
  • Bu promosyon yalnızca Tombala bölümündeki kayıplarınız için geçerlidir. Gün içinde tek seferde en az bir defa minimum ₺20 para yatırarak discounttan faydalanabilirsiniz.
  • Bonustan yararlanabilmeniz için herhangi bir bölümde bakiyenizin olmaması, Tombala bölümünde en az ₺20 ve üzeri yatırım kaybınızın olması gerekmektedir. ₺20 altı kayıplarınıza discount eklenmeyecektir.
  • %10 Tombala Nakit İade Bonusu kullanıcı hesaplarına Nakit olarak aktarılmaktadır. Üyeler istedikleri takdirde hesaplarındaki parayı çekebilir ya da istedikleri alana aktarım sağlayabilirler.
  • Not: Hediye kartınızın herhangi bir çevrim şartı yoktur.
  • GENEL BONUS KURALLARI ve ŞARTLARI geçerlidir.
 
Üst Alt