Büroların Dikkatine !

İddaaBonus4.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:nayim2017 / live:.cid.4ef04f1baf5324e9
[email protected]

SONA ERDİ Sponsorumuz Safebet007' den 50 kişiye 50TL FREEBET🎁

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ADMİN
Yönetici
Admin
Mesajlar
26,726
Reaction score
55,867
Puanları
350
Linkten üye olan tüm katılımcılar iletildi. Yüklenenlerin bilgilerini yükleme tamamlanınca gün içinde buradan ileteceğiz beyler 👍

50 kişi demiştik ama bazıları farklı yerden katılıp buradan link ve kullanıcı adı atmış :) o yüzden tüm liste büroya iletildi farklı yerden alan vs ayıklanıp bilgi gelince duyuracağız.
 
ADMİN
Yönetici
Admin
Mesajlar
26,726
Reaction score
55,867
Puanları
350
Sevgili arkadaşlarım herkes Türkçe biliyor bence yükleme yapılınca biz çevrim şartı ve yuklenenleri açıklayacağız dedik.

Gün içinde olacak dedik gecikecek.
Üstelik gecikmesinin nedeni de elli farklı yerden katılıp bonus alıp bizden de üye olan bazi ileri zeka arkadaslar!!
Yeterince açık mı !? Kontrol edilip yukleniyor bitince biz çevrim şartı ve yuklenenleri iletecegiz Bunu zaten yazdım daha öncede amaç ne ?! Zaten foruma özel olan bir şeydi büronun kendi yaptığında burayada başka Gerede katilan 10 üyelik açıp katılan sayayım mi daha ?:)
Usulca bekleyin taş atıp kolunuz yorumlayacak yükleme bitincd bilgi buradan verilecek her zaman her etkinlikte boylerdir dostlar !! Kimse size zorla katılın demiyor ama empati yükleme.biter buraya yazarız yüklenen girer bakar çevrim şartı vs bilgiyi buradan alır bı güzel takılır!! İlk kez mi katildiniz sanki yav beyler relaks!!:)
 
ADMİN
Yönetici
Admin
Mesajlar
26,726
Reaction score
55,867
Puanları
350
Evet tüm liste sonuçlari 50 kişi yükleme okey
Eklendi yazanlar eklenenler.
Diğerleri başka yerden alanda var büronun kendi etkinliğinden alanda ve 50 kişide yer almayıp alamayanlarda.!
Tek bir yerden katilsa.herkes bu kadar uzamazdi deli gibi tek tek kontrol edilmek zorunda kalındi büromuz sağolsun yardımcı oldu farklı katılanlara rağmen!


Çevrim şartları

Üyelik bonusu tüm üyelere bir defa 50₺ Çevrim ve yatırım şartı bulunmamaktadır. 50₺ üyelik bonusu ve kazançları sadece bahiste geçerli.
Bu promosyondan çekim talebi oluşturmak için üyelik bakiyenizi minimum 800₺ yapmalı ve maksimum 200₺ çekim talebi oluşturabilirsiniz.Kalan tutar çekim işleminde bakiyenizden kaldırılır. Bonusun geçerlilik süresi yedi (7) gündür. Geçerlilik süresi biten bonus ve kazançları geçersiz sayılır. Bu promosyondan aynı cihazdan ve IP adresinden açılmış hesaplar, aynı isim soy isimle yeni oluşturulmuş hesaplar faydalanamaz. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise bonus ve kazançlarını geçersiz sayılır. bonus genel kurallarını ve çevrim şartlarını ihlal eden kullanıcıların bonus ve kazançlarını iptal etme hakkını saklı tutar. bol şans ve keyifli oyunlar dileriz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt